DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Princesha në pritje të ëmbël/ Një bebe do i shtohet familjes mbretërore

Shpërndaje

Princeshë Eugenia, shkoi në altar vetëm pak muaj më parë me 31-vjeçarin, Jack Brooksbank në një ceremoni private dhe familjare, për shkak edhe të pandemisë së koronavirusit dhe masave shtrënguese të diktuara prej tij.

Vetëm pak muaj pas martesës, çifti ka ndarë më publikun lajmin e bukur; princesha është në pritjen e ëmbël.

Princesha në pritje të ëmbël/ Një bebe do i shtohet familjes mbretërore 1Lajmi është publikuar nga vetë çifti në llogarinë në Instagram ku përbri një foto ku duken një palë papuçe të vogla bebesh shkruajnë:

“Jack dhe unë jemi shumë të emocionuar për fillimin e vitit 2021”

Çifti ende nuk ka dhënë detaje mbi gjininë e bebit, por ai/ajo do të jetë stërnipi/mbesa e nëntë për Mbretëreshë Elisabeth dhe do të jetë i 11-ti në linjë për në fron .

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Jack and I are so excited for early 2021….👶🏻

Un post condiviso da Princess Eugenie (@princesseugenie) in data:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *