DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Trondit Mariah Carey: Familja ka përfituar nga unë, motra donte të më trafikonte

Shpërndaje

Në një intervistë për Oprah Winfrey, këngëtarja e njohur me famë botërore Mariah Carey ka treguar disa nga dramat dhe problemet familjare që e kanë shoqëruar që në fëmijëri.

“Kur isha 12 vjeç, motra ime e madhe më ka droguar duke më ofruar kokainë dhe ka tentuar të më trafikonte si prostitutë”, është shprehur Carey ; deklaratë e cila e ka ‘tronditur’ audience dhe fansat e saj.

Më tej ajo ka treguar se familjarët e saj nuk e kanë dashur dhe janë munduar të përfitojnë gjithmonë nga fama dhe pasuria e saj.

Ky rrëfim i këngëtares vjen pas botimit të librit të saj ‘’ The Meaning of Mariah Carey’’, një autobiografi e Carey, ku ajo sjell të përmbledhura kujtimet, detaje nga karriera, emocionet, momentet e lumtura, sfidat dhe dramat që e kanë shoqëruar gjatë jetës.

Gjatë intervistës Carey, mes të tjerash Carey është shprehur se albumi i saj i radhës “The Ratities” do të lansohet me datë 2 tetor.

Trondit Mariah Carey: Familja ka përfituar nga unë, motra donte të më trafikonte 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *