DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle New Trends

Vjeshta ka ardhur/ Kombinimet që duhet tu kushtoni vëmendje

Shpërndaje

Vjeshta erdhi dhe së bashku me të edhe ndryshimi i temperaturave dhe reshjet e shiut. Nëse edhe ju jeni duke e vuajtur dilemën dhe çdo ditë pyesni veten se çfarë do të vishni, atëherë fotogaleria e mëposhtme mund të jetë frymëzuese për ju.

Më poshtë po ju sjellim disa nga kombinimet më në modë të këtij sezoni; disa veshje prej të cilave ju mund t’i keni në garderobë nga sezoni i kaluar dhe veç duhet t’i kombinoni.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *