DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ditëlindja e 3-të e Thomas, Ilva Tare publikon imazhet e ëmbla familjare

Shpërndaje

Thomas, vogëlushi i gazetares së njohur Ilva Tare dhe ish-deputetit Eduard Selami feston sot 3-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë speciale për familjen, Tare ka ndarë në rrjetet sociale disa fotografi dhe video të vogëlushit Thomas ku shfaqet së bashku  me të motrën Melodi dhe babi Eduardin.

‘’Thomas bëhet 3 vjeç sot. Zoti ekziston’’ – ka qenë komenti i gazetares përbri fotografive.

Kjo është ndër të paktat herë që gazetarja ndan imazhe  e ëmbla familjare në mediat sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

Thomas turns 3 today… God exists🙏 #thomaseduard #blessed #happybirthday #happymom

A post shared by Ilva Tare (@ilva_tare) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *