DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle New Trends

Veshjet me thurje/Një trend i guximshëm për vjeshtën 2020

Shpërndaje

Për të gjitha ato vajza  që duan të guxojnë dhe janë gati të eksplorojnë stile të reja, kjo vjeshtë është sezoni i tyre. Bluzat me thurje (në mënyrë artizanale) do jenë ndër veshjet më ‘’in’’ të kësaj vjeshte.

Nga përmasat normale, deri tek ato me dimensione pak më të ‘ekzagjeruara’, apo me mëngë të çuditshme fotogaleria e mëposhtme ju jep një vizion më të qartë të trendit të momentit.

Dolce Gabbana, Michael Kors, Bottega Veneta, Ralph Russo apo edhe Fendi guxuan dhe i bënë këto trende edhe pjesë të sfilatave dhe koleksioneve të tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *