DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Anxhela Peristeri zbulon ‘sekretin’ që e bëri të humbte 20 kilogramë

Shpërndaje

E pranishme në rubrikën “N’fermë” në emisionin “E diell’’ , këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri tregoi më shumë për faktin sesi arriti të humbiste 20 kilogramë.

Këngëtarja ka zbuluar se ndryshimin drastik në peshë, nga 85 kg në 65 kg e ka arritur duke u ushqyer shëndetshëm dhe duke hequr nga dieta ushqimore vetëm një produkt, bukën.

“Në përgjithësi marr gjëra që nuk më shëndoshin. Bëj kunguj në furrë, bulmetrat mua nuk më shëndoshin, sepse jam grupi i gjakut 0 pozitiv. Kam edhe fruta të thata, që i kam për uri, funksionojnë.” – u shpreh këngëtarja.

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *