DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa dhe Anwar Hadid fotografohen të kapur dorë për dore në rrugët e New York-ut

Shpërndaje

Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid, u fotografuan teksa ecnim të lumtur dhe dorë prej dore të hënën në New York.

Krijuesja e hitit “One Kiss”, dukej në superformë teksa mbante veshur një palë pantallona lëkure, një triko të zezë dhe një çantë lëkure.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid fotografohen të kapur dorë për dore në rrugët e New York-ut 1Shëtitja e çiftit vjen pak ditë pasi motra e madhe e Anwar, Gigi, u bë nënë, duke sjellë në jetë  fëmijën e saj të parë.

Që prej periudhës së koronavirusit , Dua është zhvendosur në Los Angeles për të qenë më afër të dashurit të  saj.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid fotografohen të kapur dorë për dore në rrugët e New York-ut 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *