DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Tradhtitë, dhuna familjare dhe divorcet në jetën e Mariah Carey-t

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur, Mariah Carey nuk ka kursyer asnjë detaj mbi jetën e saj personale, teksa ka rrëfyer se si e ka tradhtuar bashkëshortin, rehabilitimin, dhunën familjare dhe divorcet që e kanë shoqëruar përgjatë jetës.

Ajo ka treguar periudhën ku ishte e martuar me producentin muzikor Tommy Mottola dhe kontrollin që ai i ushtronte, duke mos e lënë asnjë moment të lirë.

“Unë nuk mund të flisja me askënd, pasi ishte nën kontrollin e Tommy-t. Nuk mund të dilja apo të bëja diçka. Nuk mund të lëvizja lirshëm as në shtëpinë time”, është shprehur ajo.

50-vjeçarja Carey ka treguar sesi kishte ‘shfrytëzuar’ rastin në New York që ta tradhtonte me Derek Jeter.

Martesa e dytë e Carey ishte me Nick Cannon, e cila përfundoi po ashtu në divorc.

Në vitin 2001, Carey u diagnostikua me çrregullime bipolare, e cila i solli probleme edhe në aspektin profesional.

 

Burimi: Mirror

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *