DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kendi i Filmit dhe Letërsisë

Publikohet traileri i filmit ku Rita Ora luan një nga rolet kryesore

Shpërndaje

Është publikuar traileri i filmit ‘’Twist’’, i cili sjell një version modern të veprës së famshme të Charles Dickens, “Twist”, ndryshe nga çdo përshtatje e veprave të Dickensit që keni parë më parë

Ky version i filmit e sjell Oliver Twist-in si një artist të rrugës, që jeton në lagjet e Londrës dhe kur papritur një takim i rastësishëm me një bandë dashakeqëse, të udhëhequr nga Dogde (rol i luajtur nga Rita Ora), e bën që të tentojë të vjedhë e të futet në rrugën e krimit.

Fansat duhet të presin deri në vitin 2021 në Sky Cinema dhe NOW TV për të parë nëse ky riportretizim i

“Twist” do të jetë i suksesshëm.

Rita ndau me ndjekësit e saj “trailerin” e filmit duke shkruar në mbishkrimin e videos mbi emocionet e saj si aktore.

“Këtu është ‘traileri’ i parë për ‘Twist’, shfaqja moderne e Oliver Twist që së shpejti do të dalë në Sky TV! Ishte një nder të fitoja shansin për të punuar jo vetëm me një nga heronjtë e mi të aktrimit të të gjitha kohërave, Michael Caine, por me kastin më të mirë të cilët ishin thjesht një kënaqësi për të punuar!

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *