DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

‘’Make up by Mario’’ / Grimieri i famshëm me origjinë shqiptare lancon linjën e tij të produkteve kozmetike

Shpërndaje

Grimieri i famshëm me origjinë shqiptare, Mario Dedivanovic ka lancuar linjën e tij të parë të make up-it.

Si një nga artistët më të famshëm të grimit, që ka qenë grimieri i një sërë personazhesh të shoubizit botëror si: Kim Kardashian, Demi Lovato, Gabrielle Union etj, Mario duket se do të ketë sukses në këtë fushë të re të sipërmarrjes.

Marka e tij përmban plot 21 produkte dhe është pritur me shumë interes nga ndjekësit dhe dashamirësit e tij në mediat sociale.

Linja, e cila fillon sot në Sephora.com dhe makeupbymario.com, ka tre produkte të spikatura siç janë : peneli i zi me laps, ndriçuesi kristal dhe paleta metalike e hijeve të syve.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *