DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

‘’Më ngacmoi seksualisht’’/ Ish truproja hedh në gjyq Kris Jenner dhe Kourtney Kardashian

Shpërndaje

Ylli i ‘’Keeping Up with the Kardashians’’ Kris Jenner po përballet me akuzat  e ish-truprojës së saj për ngacmim seksual në vitin 2017.

Truproja Marc McWilliams ka paditur Jenner, vajzën e saj, Kourtney Kardashian  si dhe kompaninë e sigurisë.

Megjithëse Kourtney është përmendur në padi, ajo nuk akuzohet se ka bërë ndonjë gjë të papërshtatshme ndaj McWilliams. Sipas dokumenteve të gjykatës , ndaj  64-vjeçares Jenner rëndon akuza e “veprimeve të padëshiruara seksuale, ngacmimit e sjelljes së keqe”.

Avokati i Jenner, Marty Singer, mohoi pretendimet në një deklaratë : “Kris Jenner dhe Kourtney Kardashian me forcë mohojnë pretendimet krejtësisht të rreme të bëra nga ish-roja i sigurisë Marc McWilliams”.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *