DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

”Baby Shower”/ Brenda festës së Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës, ja VIP-at që morën pjesë

Shpërndaje

Edhe pak kohë i ndajnë Ledri Vulën dhe Sara Hoxha nga të bërit prind për herë të parë.

Ndërsa ditët po afrojnë bukuroshja shqiptare ka organizuar mbrëmë festën e ‘Baby Shower’, e cila i dedikohet foshnjës që do ta vijë së shpejti në jetë.

Pjesë e festës ishin miq të ngushtë të saj, njëherësh edhe emra të njohur të shoubizit si : Dhurata Dora, Kida, bashkëshorja e Lumi B, Miranda, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana Fejzullahu etj. Sara mbante veshur një fustan të bardhë i cili vinte në dukje barkun e rrumbullakosur. Fest♪7s iu bashkua edhe mamaje e Ledrit , si edhe vetë reperi.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *