DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora është fejuar me Romain Gavras? Këngëtarja fotografohet me unazën e diamantit në gisht

Shpërndaje

Rita Ora duket se po jeton një histori të bukur dashurie me regjizorin Romain Gavras. Ata u fotografuan këtë fundjavë në Londër së bashku, mjaft të lumtur me njëri-tjetrit.

Këngëtarja, 29 vjeçare, dukej në formë të mirë në një xhaketë të zezë dhe një palë tuta sportive gjatë kthimit në shtëpi.Syrit të paparacëve nuk u ka shpëtuar as unaza e diamantit që
artistja shqiptare mbante në dorë ; detaj i cili ka ndezur thashethemet se ajo dhe Romain janë fejuar.Lidhur me lajmin për fejesën, zëdhënësit e Ritës dhe Romain kanë refuzuar të përgjigjen.

Rita ka filluar të takohet me Gavras që nga korriku kur u fotografuan për herë të parë në një mbrëmje bashkë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *