DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Grimierja e VIP-ave zbulon ‘sekretet’ e bukurisë së Jennifer Lopez

Shpërndaje

Ajo është padyshim një nga personazhet e shoubizit më të përfolura në botë, veçanërisht për fizikun dhe ‘rininë e saj të përjetshme’.

Që nga flokët deri tek zgjedhjet e produkteve të grimit rutina e bukurisë së Jennifer Lopez zgjon një kureshtje të madhe.
Grimerja Mary Phillips tregoi disa nga sekretet e pamjes së freskët të Jennifer Lopez në videon e fundit muzikore që u publikua disa ditë më parë.

Vlen të përmendet që Mary e cila punon me të gjithë, nga Kendall Jenner, Bella Hadid , Chrissy Teigen te Hailey Bieber rrallë ndan sekretet e pamjeve që ajo krijon, kështu që kjo me të vërtetë është një pasqyrë e çmuar se si ajo arrin shkëlqimin në fytyrat e famshme me të cilat ajo punon.

Në shkrimin e fotografisë së postuar nga ajo, tregoi në detaje çdo produkt të përdorur për grimin perfekt të J Lo

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *