DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

5 këpucët më të mira të vjeshtës

Shpërndaje

Në pritje të rikthimit të madh të vjeshtës, ne po ju ndihmojmë të përgatitni listën tuaj të blerjeve të sezonit vjeshtor, duke filluar me këpucët më  trendi që janë të kombinueshme me pothuajse gjithçka, që nga fustanet e gjatë e të shkurtër, fundet dhe deri tek kostumet .

Atlete të holla, të frymëzuara nga retro gjithashtu janë trendi dhe rrinë mirë me gjithçka, nga xhinset e gjera e deri tek rrobat e stërvitjes apo vrapit. Loafers, çizmet Chelsea dhe stilet mbi gjunjë vazhdojnë të jenë shtylla kryesore të vjeshtës, duke u kombinuar në mënyrë perfekte me veshjet tuaja.

Sipas Glamour këto janë 5 këpucët më të mira të vjeshtës. Koha për blerje!

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *