DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion New Trends

5 palltot trend të kësaj vjeshte, frymëzuar nga VIP-at

Shpërndaje

Ndërsa temperaturat janë ulur dhe vjeshta është zyrtarisht këtu, është koha të mendoni për garderobën tuaj dhe veçanërisht për palltot. Stili oversize do t’ju bëjë të ndiheni si Audrey Hepburn, kurse xhaketa e gjerë e lëkurës do t’ju çojë më pranë modës së viteve ’70-të! Në fund të ditës, zgjedhja është e juaja, por kjo galeri e cila sjell në vëmendje disa nga zgjedhjet e VIP-ave për këtë sezon është frymëzuese mjaftueshëm qe t’ju bej ju të gjeni stilin tuaj.

Yjet si Rihanna, Gigi Hadid dhe Kate Middleton kanë veshur të gjitha pallto të veçanta gjatë javëve të fundit dhe ato janë edhe të gatshme për t’u riprodhuar.

5 palltot trend të kësaj vjeshte, frymëzuar nga VIP-at 1

Gigi Hadid

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *