DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

5 tendencat e dimrit 2021-2022 që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj!

Shpërndaje

Nuk keni pse të sakrifikoni të qendruarit ngrohtë dhe komode në emër të modës. Ndaj për dimrin 2021-2022, stilistët kanë gjetur mënyra për të dhënë stil edhe në veshjet tipike dimërore siç janë palltot  dhe xhupat. Tendencat e këtij dimri kanë të bëjnë me përshtatshmërinë. Marie Claire na prezanton me 5 nga tendencat tona të preferuara të dimrit, të cilat mund të filloni të blini tani:

 

  1. Xhaketat me printime gjeometrike

2. Fundet me dizenjo

 

3.Streçet

 

4.Xhinsi

5.Xhupat e fryrë

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *