DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

5 vite pas divorcit me Johnyy Depp, Amber Heard bëhet nënë e një vajze

Shpërndaje

Pesë vite pas divorcit me aktorin e famshëm, Johnyy Depp, Amber Heard është bërë nënë e një vajze.

“Jam shumë e entuziazmuar të ndajë me ju këtë lajm. Para katër vitesh, vendosa se dua të kem një fëmijë. Doja ta lindja vete. Tani e vlerësoj sa e veshtire është për ne si gra të mendojmë për një nga pjesët më themelore të fatit tonë në këtë mënyrë.”, ka shkruar nder te tjera aktorja ne rrjetet sociale teksa ka ndare edhe nje foto me foshnjen.

Vajza e saj të cilën e ka quajtur Oonagh Paige Heard ka ardhur në jetë përmes një nëne surrogate, më 8 prill të këtij viti, por ylli hollivudian e ka mbajtur te fshehte lajmin per rreth tre muaj.

Ne mesazhin e saj publik Amber nder te tjera eshte shprehur se e ndiente si detyrim ta ndante kete lajm me publikun dhe dashamiresit per shkak te natyres se punes se saj.

”Oonagh Paige Heard është fillimi i pjesës tjetër të jetës sime.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amber Heard (@amberheard)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *