DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Vajza e Granit Xhakës feston 1-vjetorin e lindjes, urimi i futbollistit

Shpërndaje

Një vit më parë, Granit Xhaka dhe partnerja e tij Leonita u bënë prindër për herë të parë, teksa në jetë erdhi Ayana.
Ne këte 1-vjetor të vogëlushes nuk mungoi urimi i yllit te futbollit: “Gëzuar ditëlindjen princesha ime e bukur. Nuk mund ta besoj që u bëre 1 vjeç. Faleminderit që gjithmonë më bën të buzëqesh. Jam babai më i lumtur në botë prej teje”, shkruan Graniti krahas fotos së veçantë të vogëlushes. Edhe Leonita nuk ka rezistuar dot pa bërë një urim publik mjaft emocionues.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *