DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

A është palltoja e Kate Middleton trendi i ri i vjeshtës?

Shpërndaje

Nuk është një detyrë e lehtë t’i përmbahesh të gjitha rregullave të protokollit mbretëror dhe njëkohesisht te ‘kenaqesh’ edhe shijet e stilisteve apo edhe fansave. Megjithate duket se Kate Middleton ben perjashtim dhe ia del me sukses kesaj sfide.
Gjatë viteve të fundit, Dukesha ka bërë zgjedhje me shije dhe qe menjehere kane influencuar edhe te tjeret, apo jane bere pjese trend i momentit.

Ndersa vizitoi diten e djeshme Universitetin e Derbit përpara Ditës Botërore të Shëndetit Mendor për t’u takuar me studentët, Middleton ra ne sy me veshjen e saj. Ajo kishte zgjedhur te vishte një pallto me kuadrate qe nxirrte me ne pah silueten e saj dhe  i jepte nje pamje shume feminile.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *