DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Orlando Bloom flet për herë të parë për ndjesitë si baba

Shpërndaje

Katy Perry dhe Orlando Bloom u bene prinder per here te pare, teksa ne ditet e fundit te muajit gusht erdhi ne jete vajza e tyre Daisy Dove Bloom.

Orlando Bloom ka folur për herë të parë per emocionet dhe ndjesite e tij si baba në një lidhje direkte në emisionin “The Ellen DeGeneres Show”.

“Ajo është pak si unë i vogël, pak sikur nëna ime dhe pak si Katy”, eshte shprehur Orlando.

DeGeneres kishte parë një fotografi të foshnjës dhe theksoi se për nga sytë ajo i ngjan më shumë Katy.

“Po, sytë i ka si të saj”, shtoi aktori. “Ishte qesharake se kur erdhi në jetë për herë të parë, isha si ‘oh është si unë’ dhe pastaj pashë që ka sytë blu is Katy”, gjë që është perfekt”.

43-vjecari eshte shprehur se qe prej gushtit jeta e tyre ka ndryshuar, ndersa po kujdesen dhe kalojne kohe sa me shume prane vogelushes.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *