DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

4 vite pas dasmës, familja e Princit Leka do të shtohet me një pjesëtar të ri

Shpërndaje

Familja e Princ Leka do të shtohet me një pjesëtar të ri, pasi Elia Zaharia është shtatzënë. Cifti jane fotografuar rrugëve të kryeqytetit, teksa shëtisin dorë për dore.

Aktorja kishte veshur një fustan të gjatë me lule dhe sandale, teksa barku i saj i rrumbullakosur nuk mund të fshihet më.
Cifti jane fejuar qe prej vitit 2010 ne Paris, ndersa vetem para 4 vitesh do te vendosnin te kurorezoheshin ne martese ne nje ceremoni speciale ne Tirane, me pranine enje sere personalitetesh nga familjet mbreterore europiane dh jo vetem.

4 vite pas dasmës, familja e Princit Leka do të shtohet me një pjesëtar të ri 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *