DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Veset e Princ Harry-t, adoleshenti rebel dhe antikonformist

Shpërndaje

Princ Harry dhe jeta e tij vazhdon të ngacmoje interesin e tabliodeve roze ne te gjithe boten, vecanerisht kur flitet per te kaluaren dhe marredhenien e tij me te vellane.

Së fundmi një burim pranë pallatit mbretëror ka treguar se Harry ka qenë gjithmone “djali i keq” në adoleshëncën e tij. Burimi ka thene per ‘People’ se ai ka qene ‘problematik’ ne rinine e tij te hershme,; qe nga zenkat me paparacet deri tek konsumi i alkoolit apo lendeve narkotike te ndaluara. Sipas burimit kjo ka bere qe Princ Charles ta aktivizojë më pas në shumë organizata (rehabilitimi apo edhe bamiresie) për të rregulluar sjelljen e tij.

Këto detaje nga e shkuara e Harry-t duket se janë bërë një shkak i përplasjeve të vazhdueshme me vëllain e tij, William.

Megjithate, shprehje e kokfortesise dhe antikonformizmit eshte cilesuar edhe nga disa komentues edhe largimi i tij nga gjiri i familjes mbreterore per te jetuar nje jete pa ‘protokolle dhe ndalesa.’
Harry e Megan duken shume te lumtur në Santa Barbara së bashku me djalin e tyre Archie,teksa edhe popullariteti i tyre vazhdon te jete i madh si ne Europe dhe ne Amerike.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *