DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health New Trends

Java e Modës në Paris si një parantezë e trendeve të flokëve për vititn 2021

Shpërndaje

Tetori mund te konsiderohet si muaji i modes, teksa ne Paris u prezantuan koleksionet dhe krijimet e reja te dizenjeusve boterore per sezonin pranverë / verë 2021.
Edhe pse ne kushtet e diktuara nga pandemia e koronavirusit, shfaqjet ia dolen qe te kishin sukses; ne nje perzierje te sfilatave tradicionale,atyre personale dhe prezantimeve ne menyre dixhitale nepermjet videove.

Pervec krijitarise se larte ne veshje dhe dizenjo, nuk munguan as idete kreative te make up artist-eve me menyrat e tyre gjeniale për të zbukuruar fytyrat e modeleve.
Keto pamja nga java e modes ne Paris padyshim jane nje paranteze e stileve te flokeve dhe makeup-ut per vitin 2021.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *