DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Fotot/ Si ndryshoi jeta e Georgina-s pas njohjes me Cristiano Ronaldo-n

Shpërndaje

Cristiano Ronaldo do te njihej me Georgina Rodriguez para 4 vitesh, moment kur jeta e 26-vjeçares argjentino-spanjolle do te ndryshonte pergjithmone.
Lidhja me Ronaldon do ti hapte dyert e botes se modelingut bukuroshes e cila e kishte aspiruar hyrjen ne industrine e modes dhe bukurise.

Asokohe Ronaldo luante për Real Madridin dhe kishte shkuar në një dyqan të Gucc-it, ku bukuroshja punonte si asistente shitjeje. ”Ishte nje dashur me shikim te pare per te dy ne” – eshte shprehur Georgina per mediat kur ka kujtuar ate moment.
”Rastesisht disa dite pasi u pame ne dyqanin e Gucci-t , ne u takuam ne eventin e prezantimit te nje brand-i tjeter, aty ku patem mundesi te flisnim me shume ne menyre te relaksuar dhe larg ambientit te punes”.

Sot Georgina dhe Cristiano jane te lumtur bashke, ndersa rrisin kater ‘femijet e tyre’. Ajo eshte nëna biologjike vetëm e vajzës së vogël, Alana Martina, e cila ka lindur në nëntor të vitit 2017, megjithate ajo ka nje marredhenie te mire si me binjaket dhe djalin e madh te Ronaldos.

Jeta e saj ka ndryshuar rrenjesisht, nga kameriere ne bar-restorantin e qytetit ku lidnin, ne asistenete shitjesh dhe sot gruaja perkrahe yllit te Juventust, modele dhe infulencuese ne te gjithe boten.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *