DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bëmë mama të të ngjaj/ Vajza e Monica Bellucci-it shkëlqen në kopertinën e revistës ”Elle”

Shpërndaje

Vajza e Monica Bellucci-it ka pozuar ne kopertinën e revistes ”Elle” Francë. Muza e D&G, vjen në kopertinën e revistës së famshme 31 vite pas kopertinës së parë të nënës së saj.

16-vjeçarja Deva Cassel duket se ka trasheguar tiparet me te mira nga prinderit, bukurine e Belluci-t dhe vetbesimin e Vincent Cassel.

Kjo nuk është hera e parë për te që përballet me aparatin dhe kamerën në projekte të rëndësishme, teksa pak kohe me pare  ajo u bë imazhi i parfumit të ri nga D&G, Dolce Shine.
Në llogarinë zyrtare të Instagram-it, aktorja italiane ka postuar foton e së bijës nën shkrimin:

“Njëherë e një kohë ishte një vajzë e vogël…Koha fluturon shpejt! Uroj që jeta të të mbrojë dashuria ime.”

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *