DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Showbiz

Bella Hadid feston ditëlindjen, veshjet më të bukura të modeles më të kërkuar të momentit

Shpërndaje

Modelja e njohur, Bella Hadid feston sot 24-vjetorin e lindjes. Hadid filloi modelimin në moshën 16-vjeçare me një projekt komercial Flynn Skye, fushate e cila i hapi rrugen ne industrine e modelingut dhe fotogtrafise , duke e bere ate qe eshte sot, nje nga modelet me te kerkuara dhe me te paguara ne te gjithe boten. Ajo ka sfiluar per brand-et me te medha ne industrine e modes si : Chanel, Miu Miu, Dior, Fendi, Versace, Max Mara, Moschino,Bottega Veneta etj.

 

Hadid ka pozuar dhe qene pjese e kopertinave te revistave me prestigjioze ne bote, duke demostruar stilin, bukurine dhe pasionin e saj per fotografine. Ne galerine e meposhtme do te gjeni disa nga veshjet e saj me te bukura nder vite.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *