DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Showbiz

Pozoi për “Givenchy”-n, ja kush është modelja e talentuar shqiptare (FOTO)

Shpërndaje

Modelja shqiptare Sihana Shalaj, është zgjedhur nga Givenchy si imazh per setet fotografike të koleksionit te ri pranverë-verë 2021.

Qyteti i Parisit u zgjodh për realizimin e këtyre fotove, ku Sihana duket vezulluese ndersa pozon nen logon e brandit te njohur nderkombetar. Kjo nuk eshte hera e pare qe ajo pozon per nje brand kaq prestigjioz. Sihana ka qene pjese e fushates se Prada-s gjate prezantimit te koleksionit pranvere-vere 2020.

 

 

View this post on Instagram

 

the devil wears @givenchyofficial @matthewmwilliams styled by @lottavolkova shot by @hejishin

A post shared by SIHANA (@sihanashalaj) on

Linjat e trupit, gjatesia dhe stili i modeles duket se kane qene ato qe kane terhequr vemendjen e brandeve te njohura te bashkepunojne me te.

 

 

View this post on Instagram

 

#givenchyss21 by @matthewmwilliams

A post shared by GIVENCHY (@givenchyofficial) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *