DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas deklaratës për homoseksualietin Gabriel Garko merr vendimin drastik: Nuk do më shihni më në televizion

Shpërndaje

I ftuar në ‘Non è la D’Urso’ , Gabriel Garko sqaroi polemikat e krijuar pas deklarates se tij se eshte homoseksual.

Ylli italian i kinematografise u shpreh se nuk do e shohim më në televizion pas kësaj interviste, teksa hodhi poshte te akuzat se kjo deklarate është bërë për të tërhequr vëmendje.

” E ndjeva se ishte momenti i duhur per ti treguar botes te verteten time dhe ndaj e bera” – eshte shprehur ai gjate intervistes.

Gabriel Garko pranoi publikisht para ish të dashurës së tij, Adua de Vesco,gjatë transmetimit të ‘ Grande Fratello VIP ‘ se kishte prirje të tjera seksuale dhe se këtë gjë e kishte mbajtur të fshehtë prej vitesh. ”Lidhja ime e parë e dashurisë ka qenë me një djalë që quhej Riccardo. Isha në lidhje me të për 11 vite. 14 vite më parë mora një shtëpi larg të gjithëve. Riccardo dhe unë jetonim bashkë, por jetonim një situatë false.” – ka treguar nder te tjera autori.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *