DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Afërdita Dreshaj tregon emocionet e shtatzënisë/ Ja si reagoi Jakub kur i dhashë lajmin

Shpërndaje

Vetem pak dite me pare Afërdita Dreshaj dhe hokeisti i njohur çek, Jakub Kindl ndane me ndjekesit ne mediat sociale lajmin e embel, se do te behen prinder per here te pare.Në disa postime në rrjetin social Instagram, bukuroshja shqiptare përgjigjur pyetjeve të fansave lidhur me periudhen e shtazenise dhe perjetimeve se si ajo dhe Jakub e kane pritur lajmin se do behen prinder te nje djali.

“Ai nuk mund të besonte. Unë bërtisja dhe i tregova testin. Ai më tha se nuk do besoj derisa mjeku të thotë po”, ka shkruar ajo. Modelja ka treguar se ende cifti nuk kane vendosur per emrin e femijes dhe se ky mesa duket do te jete nje ‘detyre e veshtire’ per prinderit.

Modelja e kurorëzoi dashurinë e saj me sportistin çek me martesë rreth dy vite më parë, ne nje ceremoni madheshtore.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *