DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Humbi betejën me kancerin/ John Travolta bën dedikimin emocionues për bashkëshorten e ndjerë

Shpërndaje

Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta-s nderroi jetë në moshën 57-vjeçare pas një lufte 2-vjeçare me kancerin e gjirit. Tre muaj pas vdekjes së saj, ylli i Hollywood-it beri nje dedikim emocionues per te ne diten e ditelindjes, ndersa ndau nje foto te tyre te dames 29 vite me pare. 66-vjeçari, ndau një foto ku shfaqeshin mamaja e tij Helen Cecilia Burke dhe babai Salvatore Travolta në ditën e dasmës së tyre krah për krah me një imazh të dasmës së tij me Kelly.

Humbi betejën me kancerin/ John Travolta bën dedikimin emocionues për bashkëshorten e ndjerë 1Kelly dhe John kanë qenë të martuar për 29 vite.  Ndarja e parakohshme e Kelly-t nga jeta ishte fatkeqesia e dyte per familjen Travolta, e cila në vitin 2009 perjetoi humbjen e djalit Jett Travolta në moshën 16-vjeçare si pasojë e sëmundjes Kawasaki.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *