DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Cristiano Ronaldo në karantinë/ Georgina publikon pamjet me yllin portugez

Shpërndaje

Diten e djeshme ne media u be publik lajmi se ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo ishte testuar pozitiv me COVID-19. Lajmi u konfirmua nga Federat Portugeze e Futbollit, e cila theksioi se ventualisht ylli portugez do te mungoje edhe ne ndeshjen e radhes te kombetares kunder Suedise.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, bashkejetuesja e tij, Georgina tregoi se ylli portugez ishte në gjendje të mirë shendetesore, ndersa ndau nje imazh ku cifti fliste me ‘ Facetime’.

Krahas fotos bukuroshja shkroi: ”Ti je frymëzimi im”.

Mesohet se Ronaldo eshte karantinuar ne nje nga banesat e tij, larg Georgina-s dhe femijeve.

Cristiano Ronaldo në karantinë/ Georgina publikon pamjet me yllin portugez 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *