DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bella Hadid në një lidhje dashurie me aktorin Duke Nicholson?

Shpërndaje

”Page Six” shkruan se modelja e njohur Bella Hadid eshte ne nje lidhje dashurie me aktorin Duke Nicholson, që nga muaji i kaluar.
Dyshja raportohet se kanë qenë në një udhëtim së bashku, për të festuar ditëlindjen e 24-të të Hadid, vetem pak dite me pare.
Duke është nipi i legjendës së Hollywood-it, Jack Nicholson. Lajmet për lidhjen romantike të Bella-s dhe Nicholson vijnë pasi supermodelja shijoi disa ditë pushimi me shoqet e saj në një vend tropikal. Kjo eshte lidhja e pare publike e Bella-s pas lidhjes disavjeçare me ‘The Weeknd’ që nga viti 2015-2019.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *