DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Shpërndaje

Moderatorja e dashur per publikun Arbana Osmani ka sjelle ne jete femijen e saj te dyte. Lajmin e ka bere te ditur, partneri i moderatores, regjizori i njohur Eduard Grishaj. ”Lindi Dielli” ka shkuar Eduardi ne nje fotografi qe ka postuar ne mediat sociale, duke na njohur keshtu edhe me emrin e vogelushit. Nena dhe vogelushi gezojne shendet te plote. Ky eshte femija i dyte i moderatores, e cila nga martesa e pare ka edhe nje djal me emrin Jon.

 

 

View this post on Instagram

 

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *