DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Irina Shayk pozon e zhveshur për kopertinën e ”Vogue”

Shpërndaje

Irina Shayk ka marr vemendjen e gjithe mediave teksa ka pozuar gjysem-nudo në kopertinën e ‘Vogue’ per Ceko-Sllovakine

Supermodelja përmes pozave provokuese ka theksuar linjat e mrekullueshme trupore dhe ka treguar se edhe pse eshte 34 vjec eshte me ne forme se kurre.

Irina ka mbuluar pjesët ‘delikate’ me disa dizajnë të Donatella Versace, ndërsa prapa saj si background qendronte një derë e mbushur me plot gjethe.

“Ajo që bëj në oborrin e Donatella Versace. Shumë e lumtur të jem në shtëpinë e veçantë të ‘Versace’ për këtë edicion te nentorit, është shprehur supermodelja në përshkrimin e fotografise.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *