DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Fotografia e parë e Arbanës pasi u bë nënë për herë të dytë

Shpërndaje

Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cilin e pagezuan me emrin Diell. Sot Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë e organizuar nga familja dhe njerezit e dashur. Sigurisht ne kete feste nuk mund te mungonte mikesha e saj e ngushte Xhemi Shehu. Xhemi ka ndarë një foto me Arbanën, ku në sy bien arushët gjigandë dhe ambienti i zbukuruar. “Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos.

Fotografia e parë e Arbanës pasi u bë nënë për herë të dytë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *