DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Chiara Ferragni zgjedh një këngë shqiptare si kolonë zanore të projektit të saj

Shpërndaje

Blogerja e njohur Chiara Ferragni në projektin e saj të fundit “The Atlas of Beauty” (Atlasi i bukurisë) ka zgjedhur si kolonë zanore këngën e njohur shqiptare “Në zaman t’asaj furie”, interpretuar nga duoja shqiptare në Itali Kole Laca and Beatriçe Gjergji.

Projekti i Chiara Ferragni është një udhëtim mbresëlënës përmes 500 portreteve të grave nga e gjithë bota, fotografuar nga Mihaela Noroc ; e cila eshte nje himn per bukurine dhe sakrificat femerore.

Blogerja e njohur herë pas herë ka treguar lidhjet e saj me shqiptarët, kohë më parë në një video, ajo madje ka përmendur disa fjalë shqipe, duke ju drejtuar kujdestares së djalit saj me origjinë shqiptare.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *