DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Me ‘zemër të thyer’ Dua Lipa ndan lajmin e trishtë për fansat

Shpërndaje

Me ‘zemër të thyer’ Dua Lipa ka ndare me fansat lajmin e shtyrjes se turneut evropian per ne tetor dhe nentor te vitit te ardhshem.“Me një zemër të brengosur do të shtyj turneun tim të ardhshëm evropian për në shtator dhe tetor 2021. Ne kemi vazhduar të monitorojmë këtë situatë të paparë dhe në ndryshim, dhe është bërë e qartë se nuk është e mundur të vazhdohet me turneun në janar dhe shkurt”, ka shkruar Dua. Ajo ka njoftuar fansat që ti ruajnë biletat sepse ato mbesin të vlefshme për datat e planifikuara.

Dua eshte shprehur se i mungojne turnet dhe emocionet e skenes, ndersa ka premtuar disa surpriza qe pritet ti sjell me ane te projekteve te saj ne vazhim.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *