DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bleona Qereti nuk e fsheh mbështetjen për Trump, ndjek live debatin presidencial

Shpërndaje

12 dite para zgjedhjeve te 3 nentorit, Presidenti ne detyre Donald Trump dhe rivali i tij demokrat, ish-zvendespresidenti Joe Biden, zhvilluan debatin e tyre te radhes publik te perqendruar kryesisht ne  temen e ndryshimeve klimatike si dhe ruajtjen e vendeve të punës në kohë pandemie, nje nga sfidat e medha me te cilen SHBA ende vazhdon te perballet.

Debatin e ka ndjekur nga afër edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila dukshem e ka shprehur mbeshtetjen per Presidentin Trump.

Bleona publikoi në Instagram një fotografi te sajen teksa shihet duke ndjekur live debatin Trump-Biden. Ajo e etiketoi Presidentin Trump në një nga fotografitë e mbrëmjes, duke treguar se po mbështet fushatën e tij për nje mandat te dyte.

 

 

View this post on Instagram

 

#debate night ❤️

A post shared by Bleona (@bleona) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *