DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Adele rishfaqet në ekran pas ndryshimit drastik në peshë

Shpërndaje

Adele është rishfaqur me nje look krejt ndryshe për të prezantuar programin televiziv ‘Saturday Night Live’, teksa nuk ka hezituar të bëjë shaka me ndryshimin e saj fizik pas një rënie të konsiderueshme në peshë: “E di që dukem shumë ndryshe nga hera e fundit që më patë, por për shkak të kufizimeve të Covid-19 dhe ndalimeve të udhëtimeve, unë duhej të udhëtoja dhe të sillja vetëm gjysmën time, kështu që kjo është gjysma që zgjodha”.

Në mes të etheve te fushates elektorale amerikane dhe prononcimeve ne lidhje me fituesit nga nje sere personalitetetsh te artit e muzikes, Adele ka preferuar te hesht. ” Unë nuk di asgjë për politikën amerikane. Unë jam britanike, ju e dini. Dhe nuk dua të them asgjë tepër politike”. – u shpreh kengetarja. Adele nuk ka dhene shume detaje ne lidhje me albumin e saj te radhes qe do te titullohet ”30”.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *