DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Emocionuese/ Pas 5 muajsh Maluma takon nënën

Shpërndaje

Edhe pse bota po kalon nje periudhe te veshtire per shkak te pandemise se koronavirusit, duket se per kengetarin e njohur Maluma kjo periudhe ka qene poztive sa i takon karrieres dhe projekteve muzikore. Por situata e COVID-19 e ka detyruar kengetarin te qendroje larg mamasë së tij

Sigurisht që ata kanë komunikuar me njëri-tjetrin nëpërmjet rrjeteve sociale, mirëpo asgjë nuk krahasohet me kontaktin fizik.

Pas 5 muajsh larg njeri-tjeterit  këngëtari latin ka vendosur të surprizojë të ëmën duke i trokitur në derën e shtëpisë, ndërsa ajo s’i ka besuar dot syve kur ka parë djalin e saj. Ai e ka ndare videon me miqte ne rrjetet sociale.“Erdha në shtëpi pas 5 muajsh dhe i bëra një surprizë të vogël mamasë time.”-shkroi Maluma krahas videos emocionuese që na i mbushi sytë me lot.

 

View this post on Instagram

 

Ayer llegue a casa después de 5 meses y le di una pequeña sorpresa a mi madre 😍❤️😍❤️😍

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *