DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Çizmet e gjata që mund ti vishni kudo këtë dimër

Shpërndaje

Çizmet e gjata (pak poshte ose siper gjurit) kanë qenë ne mode për disa sezone radhazi dhe do te vazhdojne te jene edhe per kete sezon vjeshtoro-dimeror.

Nëse i kombinoni me një fustan te gjate ose katercereksh, do ju bejne te dukeni elegante edhe nese jeni nje femer e kolme. Po ashtu edhe kombinimet me fustane apo funde te shkurter nuk mund te mungojne kurresesi kur behet fjale per cizmet e gjata. Nga takimet me miqte deri tek takimet e punes dhe biznesit , cizmet e gjata do te jene nje trend i sezonit dimeror qe mund ti vishni ne cdo orar te dites. Fotogaleria e meposhtme ju sjell disa propozime mjaft interesante ne ngjyra dhe dizenjo

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *