DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Showbiz

Nga Irina Shayk tek Oprah Winfrey, 10 VIP-at që nuk përdorin emrin e tyre të vërtetë

Shpërndaje

Një emër interesant dhe lehtësisht i perceptueshem nga publiku është nje nga hapat ‘ e detyrueshem’ drejt fames.
Ne industrine e muzikes dhe kinematografise ka shume VIP-a te cilet nuk perdorin emrin e tyre te vertete, por emra te shkurter, nofka me te cilet njihen nderkombetarisht. Nga Irina Shayk tek Oprah Winfrey keta jane 10 VIP-at nderkombetar qe njihen nga publiku i gjere permes permes emrave te tyre artistike.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *