DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Brad Pitt i bashkohet ekipit të Biden

Shpërndaje

Brad Pitt, zyrtarisht është pjesë e ekipit të Biden. Aktori i famshëm i Hollywood-it, ishte pjese e një reklame të re të fushatës për kandidatin presidencial.

“Të gjithë kërkojnë të njëjtën gjë; dikush që i kupton shpresat, ëndrrat dhe dhimbjen e tyre për të dëgjuar, për të sjellë njerëz së bashku, për të punuar shumë për njerëzit që e votuan atë. Të jesh një president për të gjithë amerikanët”. – u shpreh Pitt.

Kjo deklarate publike e Pitt nuk duhet të habisë fansat, pasi ai ka mbështetur prej kohësh kandidatët demokratë dhe ishte një mbështetës i zëshëm i fushatës së Barack Obama-s.
Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës do mbahen më 3 nëntor.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *