DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Prezantuesi i njohur italian, Gerry Scotti infektohet me COVID-19

Shpërndaje

Prezantuesi i njohur i televizionit italian, Gerry Scotti eshte testuar pozitiv ndaj koronavirusit.

” Doja t’ua jepja vetë personalisht këtë lajm, jam i infektuar me COVID-19. Jam mirë, jam izoluar në shtëpi nën mbikëqyrjen mjekësore”, shkroi Scotti.

”Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin tuaj”, shkroi në profilin e tij në Instagram ndersa ndau një foto të tij duke buzëqeshur para mikrofonit.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *