DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Festa me partnerin dhe miqtë, dalin pamjet nga ditëlindja e Soni Malajt

Shpërndaje

Pak ditë më parë, këngëtarja Soni Malaj, festoi ditëlindjen e saj në një organizim të madh pranë njerëzve më të dashur. Sot, ajo ka ndarë me të gjithë një video me pamje nga festa e zbukuruar me detaje. Këngëtarja duket se ka kaluar momentet më të bukura pranë miqve dhe partnerit, i cili pa dyshim merr vëmendjen e të gjithëve duke qenë se Soni është treguar gjithmonë e rezervuar kur vjen puna tek jeta private. Pjesë e ditëlindjes kanë qenë edhe personazhe të njohur si Sinan Hoxha, Klodiana Shala, etj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *