DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Khloé Kardashian testohet pozitive me Covid-19

Shpërndaje

“Enews” ka zbuluar se edhe ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, Khloe Kardashian është testuar pozitive me Covid-19.

“Sapo zbulova se kam korona. Kam qëndruar në dhomën time. Do të jem mirë, por për disa ditë kam qenë shumë keq. Më lejoni t’ju them se kjo gjë është e vërtetë. Por të gjithë do e kalojmë. Zoti ju bekoftë të gjithëve!”, ka pohuar Khloe me anë të një videoje.

Khloe ka treguar se per disa dite ka qene shume keq, ndersa për momentin është vetizoluar dhe i ka kërkuar të gjithëve të bëjnë kujdes dhe te tregohen te ndergjegjshem duke zbatuar masat e vendosura nga autoritetet.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *