DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në javën e 18-të, Chiara Ferragni publikon foton topless me barkun e rrumbullakosur

Shpërndaje

Blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni dhe bashkeshorti i saj Fedez ne fillim te ketij muaji zbuluan se jane ne pritje te nje bebushi dhe do te behen prinder per here te dyte.

Lajmin e bukur e kane dhene Chiara dhe Fedez te cilet kane publikuar një foto të vogëlushit të saj Leo, i cili mban në dorë ekon e bebushit që do ta bëjë atë një vëlla të madh. Nderkohe rreth nje muaj pas lajmit per pritjen e embel, blogerja e njohur ka ndare ne mediat sociale nje foto  topless te barkut te rrumbullakosur.

Në javën e 18-të, Chiara Ferragni publikon foton topless me barkun e rrumbullakosur 1

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *