DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bebe Rexha do të interpretoje ne filmin “Queenpins” në krah të Kristen Bell

Shpërndaje

Bebe Rexha do të interpretoje ne filmin “Queenpins”, përkrah aktores amerikane, Kristen Bell.

“Queenpins” ekranizon jeten e nje amvise, e lodhur nga qendrimi ne shtepi dhe anashkalimi nga bashkeshorti dhe shoqëria, e cila vendos të marrë përsëri kontrollin e jetës së saj duke filluar një klub të paligjshëm të kuponëve. Papritur ajo përfundon duke ‘ngritur’ nje skeme mashtrimi , pasojat e se ciles nuk vonojne te vijne.

“Ky është një film perfekt për Bebe për të bërë debutimin e saj. Ajo është një femër talente e jashtëzakonshme dhe një super yll ndërkombëtar dhe ne e duam atë për këtë rol si Tempe Tina. Ne e dimë që ajo do të shtojë kaq shumë argëtim, talent dhe personalitet në këtë kast”, tha kryetari i STX, Adam Fogelson.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *