DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa publikon pamje nga prapaskenat e klipit me artisten belge

Shpërndaje

Këngëtarja Dua Lipa publikoi të premten ne versionin audio bashkëpunimin e saj më të ri me artisten e njohur belge Angele.
Por duket se klipi i kenges nuk do te vonoje, pasi Dua dhe Angele kane perfunduar vetem para disa ditesh xhirimet e klipit.

Ka qenë vet artistja Lipa, ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi atraktive nga xhirimet e kryera me artisten belge.

 

 

View this post on Instagram

 

cute rehearsal filming bts but more importantly STREAM FEVER!!! + lmk what u thinkkkkk! 🔥 ‼️‼️‼️‼️‼️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

“Momente të ëmbla gjatë provave të xhirimeve, por më e rëndësishmja ‘dëgjoni Fever’, më thoni çfarë mendoni”, ka shkruar 25-vjeçarja në mbishkrimin e fotografive.“Fever”është publikuar në të gjitha platformat online të muzikës dhe ne Youtube diten e djeshme.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *